Tedarikçiler
Diller
Para Birimi
Soru ve Cevaplar

Bu alanda müşterilerinizin aklına takılan tüm soruları yanıtlamak adına bir Sıkça Sorulan Sorular kılavuzu oluşturabilirsiniz.Bu sayede müşterilerinizden alacağınız e-mail, telefon iletişim isteklerini asgariye indirmiş olursunuz.

1. Neden Zencommerce? 

Zencommerce, size bir e-ticaret sitesi açabilmeniz için gerekli her şeyi sunacaktır. Barındırma, yazılım ve teknik destek bunların başında gelmektedir. Bugün sıradan bir e-ticaret yazılımı ile sıradan bir e-ticaret sitesi açmak için bile, hosting ve belirli ek modüller için ücret ödemeniz gerektiğini siz de biliyorsunuz. Ancak konu teknik destek ya da güncellemeye geldiğinde bu tür durumlarda karşınızda muhatap bulabilmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız.

Burada devreye giren Zencommerce, sizlere güvenli bir liman olmakla beraber , sunduğu e-ticaret alt yapısı ile anlık ve hızlı işlemler yapabilme kabiliyeti kazanmanızı sağlıyor.

Günün 24 saati sorularınızı yanıtlamak için bekleyen teknik destek ekibimiz ile her an kendinizi güvende hissedeceksiniz.

2. İnternet mağazalarında grafikler bir etken midir?

İnternet mağazalarını , beğenilen ve hoş gösteren ve bazılarının bu beğenilen ve hoş görülenlerin gölgesinde kalmasını sağlayan şey, bu websitelerinin tasarımından başka birşey değildir. İnternette bir mağaza sahibi olmanız satışlarınızın artacağı yada mutlaka bu işten para kazanacağınız anlamını taşımaz. Ama göze hoş gelen ve kullanıcılarda ilk izlenim olarak profesyonellik ve güven duygusunu oluşturabilecek tasarım ve görsel kullanmanız satışlarınızı artıracaktır.

 


Bu sayfayı şuradan değiştirebilirsiniz
Admin Panel > İçerik > Bilgi Sayfaları > Soru ve Cevaplar

 

Yukarı
Mağaza görüntüleme modundadır
Sitenin tam sürümünü görüntüle
E-Ticaret Sitesi